Po úspěšně absolvovaném Evropském poháru v italském Varese členové SK SKIVELO nadále aktivně pokračují v úspěšném závodění.

V sobotu 12. 9. se uskutečnil jeden z nejstarších českých maratonských MTB závodů “Rallye Sudety”, který je pořádán od roku 1995. Na startu středně dlouhé trati byla i pětičlenná sestava SK SKIVELA neslyšících Olomouc (Jan Čapek, David Studýnka, František Kocourek, Lumír Vaszily a Tamara Bjalková). Středně dlouhá trať měřila 60 km a závodníci na ní nastoupali 1800 výškových metrů. Nejlépe se v absolutním pořadí umístil David na 11. místě celkově (7. místo ve své věkové kategorii), za ním Honza na 16. místě (2. místo v kategorii), dále na 19. místě dojel Ferry (10. místo v kategorii) a Lumír skončil na 85. místě (25. místo v kategorii). V kategorii žen dojela Tamara pro 12.místo absolutně a v kategorii skončila na 8. místě. Jako tým jsme se součtem tří nejlepších časů umístili celkově na pěkném druhém místě (byly započítány 3 nejlepší časy Honzy, Davida a Franty)

Další člen SK SKIVELA Jiří Procházka úspěšně absolvoval závod Zlatohorské magistrály na 20 km, kde ve své kategorii vyhrál a v absolutním pořadí obsadil 5.místo. Pro něho je to velký úspěch s ohledem na jeho časové možnosti v cyklistickém tréninku.

Tým SK SKIVELO má za sebou další úspěšný víkend a věříme, že závodníci mají dobře našlápnuté na následující závodní víkend, kdy je na programu MČR v MTB Cross Country v Praze ve Zlíčíně.

12027817_876929542389738_6961677312618525019_n 12032069_876929539056405_5653428946341769957_n