2. MTB DEAF CUP – Piancavallo

31.8.2008 2.kolo seriálu DEAFMTBCUP v italském horském středisku Piancavallo měl na pořadu CROSS COUNTRY. Junioři jeli na 4 kola(20km). dospělí na 6 kol(30 km).

Naši junioři se drželi, po 4 .kole by v celkovém pořadí včetně dospělých mužů i žen (byl hromadný start) s dospělými byli naši takto: 17místo Chalupa, 21 Látal, 22 Konvička..

Konečné výsledky:

Absolutní pořadí: 1 Disegna (ITA), 2.Monaco (ITA) , 3.Pavel Pastrnek ( SK Skivelo Neslyšících Olomouc)! Kategorie muži . Monaco (ITA), 2. Pastrnek, 3. Isara (ITA)

Kategorie junioři: 1. Chalupa Tomáš, 2. Látal Martin, 3. Konvička Jan (všichni za SK Skivelo Neslyšících Olomouc)!

V celkovém bodovacím pořadí klubů v 2.kole skončil SK Skivelo Neslyšících Olomouc na 4.místě!