V neděli 21. února proběhl V Hradci Králové individuální měřený trénink – městský sprint a zúčastnili se jej 4 členové SK SKIVELO (Anna Pangrácová, Josef Procházka, Jan Semerád, Marek Spilka a Jaroslav Vondrouš). Během celé akce musel každý účastník dodržovat režimová opatření. Běželo se na mapě Piletický potok (M 1:4000), většina prostoru byla zmapována poprvé. Tratě vedly v městské zástavbě a městské zeleni (pěstěné i divočejší) a byly bez převýšení (jediný malý kopeček čekal při doběhu do cíle). Po předchozí sněhové nadílce skoro vše roztálo, místy bylo bahno, místy ještě led, ale na zimní ligu dobré 🙂
Nejvíce jsme byli vidět v kategorii H (celkem 40 závodníků), kterou v absolutním pořadí vyhrál Josef Procházka před Markem Spilkou. Jan Semerád skončil šestý a Jaroslav Vondrouš obsadil 20. příčku.
Anna Pangrácová bohužel nedostatečně důkladně orazila kontrolu a připravila se o čtvrté místo z 37 závodnic – příště to bude lepší (y)