V neděli 20. června se ve zličínském bikeparku uskutečnilo Mistrovství ČR MTB Cross Country. A na startu bylo 7 neslyšících závodníků a všichni byli členové našeho klubu SK SKIVELO – Renata Šuláková, Jan Čapek, Tomáš Jauerník, František Kocourek, Pavel Pastrnek, David Studýnka a Lumír Vaszily. Vzhledem k velmi  horkému počasí byla trať zkrácena o jeden okruh a tak závodníci absolvovali 12,5 km s převýšením 125 m. Na technicky náročné trati vybojoval mistrovský dres trojnásobný mistr světa Jan Čapek, druhý dojel Pavel Pastrnek a bronz bral František Kocourek.

Poděkování patří pořadatelům z SKC Praha Nutrend Specialized, dále firmě Kalas za výrobu mistrovského dresu, obchodu Vitamín za dárkové koše pro medailisty a Mechanice PV za samotnou výrobu medailí.