SK SKIVELO neslyšících Olomouc uspořádal ve spolupráci s oddílem SK Prostějov 3. kolo Českého poháru neslyšících. Závody se uskutečnily v pondělí 5. července v Doksech a běžci měli tentokrát netradiční lesní sprint. Běželo se na mapě Selská rokle a stavitel si se sprintem opravdu vyhrál. Tratě nabízely spoustu voleb postupů a také bylo třeba si hlídat správný směr a počítat údolí. Závod proběhl za oblačného počasí, bez zranění a bez protestů. Naši závodníci byli úspěšní – Marek Spilka zvítězil, Anna Pangrácová obsadila druhou pozici a na třetím místě se umístili Lenka Hornová a Josef Procházka.

Výsledky ženy (parametry závodu: 2,0 km, 130 metrů převýšení, 13 kontrol – 4 závodnice)
1. Pangrácová Marie Olympia Praha 27:26
2. Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 34:39
3. Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 45:59
4. Vaňková Martina SKIVELO Olomouc 72:37

Výsledky muži (parametry závodu: 2,3km, 195 metrů převýšení, 16 kontrol – 5 závodníků)
1. Spilka Marek SKIVELO Olomouc 30:20
2. Červinka Mário SKN Hradec Králové 37:06
3. Procházka Josef SKIVELO Olomouc 40:25