Poslední závod ČPN v OB jsme uspořádali ve spolupráci se SOB Olomouc v sobotu 30. října 2021 v Hlubočkách-Mariánském Údolí poblíž Olomouce.

Na startu se sešlo celkem 13 neslyšících sportovců, 4 ženy a 9 mužů. Běhalo se na mapě Farářův hrob a na programu byla opět krátká trať (middle). Na závodníky čekal hanácký les, porostově velmi pestrý s hustou sítí cest, místy s výraznými terénními tvary a místy pozůstatky po dřívějším působení armády. A jak už bývá zvykem, naši závodníci opět byli vidět. Anna Pangrácová a Marek Spilka zvítězili, druhé místo obsadil Josef Procházka a třetí místo Lenka Hornová a Jan Semerád. Další závodníci SK SKIVELO obsadili čtvrté místo – Martina Vaňková, páté místo – Pavel Pastrnek a šesté místo – Jaroslav Vondrouš. Za zmínku stojí i to, že v absolutním hodnocení D21C Anna Pangrácová obsadila 1. místo!