Náš oddíl uspořádal po dvouleté pauze způsobené COVIDem MČR v Alpském lyžování v Koutech nad Desnou. Mistrovství proběhlo v termínu 28. – 29. března.

V pondělí byl na programu obří slalom a na start se postavilo 31 závodníků. Tři naši závodníci získali zlaté medaile (Barbora Mlčochová – předžactvo, Veronika Grygarová – ženy a Matěj Ponocný – muži). Dále pak jednu stříbrnou medaili (Lenka Hornová – ženy) a jednu bronzovou medaili (Lukáš Kaláb – muži).

V úterý byla na programu obtížnější disciplína, a to slalom speciál.  Startovalo 27 závodníků a pro náš klub získali tři zlaté medalie Barbora Mlčochová (předžactvo), Veronika Grygarová (ženy) a Matěj Ponocný (muži). Stříbro brala Lenka Hornová (ženy). Na Lukáše Kalába tentokrát zbyla nepopulární bramborová medaile.

Print Friendly, PDF & Email