22.1.2015

Hned po ránu nás přivítalo sněžení a velká mlha a zima. Na horní stanici sedačky i docela foukalo. Děti se rozlyžovaly a Marci si zvykla na nové SG lyže. Docela s nimi bojovala. Na start jsme vyslali jen Marci Procházkovou. Tento SG závod byl její 2 závod, který vůbec jela a vzhledem k podmínkám, které nám počasí připravilo to zvládla super. Kombinaci zajela také velmi dobře.

Celkem startovalo 15 žen. Marci byla v SG 3 v juniorech a v kombinačním taky 3 z juniorů. Celkově do cíle úspěšně dorazilo 10 žen.

V průběhu dne jsme s ostatními trénovali, něco málo i v bránách, ale nebyly k tomu podmínky, tak jsme se více věnovali volným jízdám a opravám chyb.

23.1.2015

Dnes se jel GS a všichni přijeli do cíle, což bylo důležité. Obřák byl dlouhý,ale ne nijak náročný.

Jelo se na 2 kola.

Startovali první malé děti, jelo jich celkem 5.

1. místo Zuzka Lesse

2. místo Stela Skypalova

4. místo Radoslav Štastný

5. místo Filip Kratochvil

Marci 3.místo v juniorech, celkové 6 místo z 20 startujících žen

Dominik Klčo, jeho první závod zvládl výborně, 31.místo .

24.2.2015

Dnes byl na programu slalom. Za vydatného sněžení, kdy přibilo cca 40cm. Pár jízd jsme si užívali v nádherném prašanu, než jsme šli na prohlídku tratě. Na start jsme postavili Marci, Dominika. Slalom si vyzkoušela i Zuzka se Stelou.

Výsledky:

kategorie Kids:

Zuzka 1. místo

Stela 2. místo

Marci 3. místo v juniorech, celkově ve slalomu 7. místo

Dominik Klčo 26.místo

Holky ukázaly, že jsou opravdu dobré závodnice a kluci se od nich mají ještě co učit. Do Rakouska musíme ještě trošku více natrénovat, ať to zajedeme ještě lépe. Na první kolo, jsme byli úspěšní.

DSC_0140 DSC_0137 obrázek 1

Print Friendly, PDF & Email