Náš klub ve spolupráci s oddílem Sokol Plumlov připravil měřený trénink v orientačním běhu se shromaždištěm v kempu Žralok u Podhradského rybníka. Běželo se na mapě Májová Obora a čekal nás typicky hanácký les – porostově pestrý s hustou sítí cest a pešin. Celý měřený trénink proběhl v souladu s přísnými vládními nařízeními. Na start se postavilo celkem 11 neslyšících závodníků, z toho 6 bylo z našeho klubu SK SKIVELO. Nejrychlejší ženou byla Marie Pangrácová (Olympia) a hned za ní se umístily reprezentantky našeho klubu v pořadí Anna Pangrácová, Lenka Hornová a Martina Vaňková. Také v mužích se nám nepodařilo zvítězit, nejrychlejší na tréninkové trati byl Mario Červinka (SKN HK) a za ním opět tři zástupci našeho klubu v pořadí Jan Semerád, Josef Procházka a Marek Spilka. Sportu zdar a OB zvlášť 🙂

Print Friendly, PDF & Email