Neslyšící reprezentant v cyklistice a zároveň člen našeho Pavel Pastrnek v sobotu 29. května zúčastnil závodu seriálu Kolo pro život v Orlíku. Vybral si trať 56 km dlouhou s převýšením 1250 metrů. Vzhledem k situaci se startovalo po vlnách a v každé bylo 30 cyklistů. Pro Pavla to byl první závod po nucené pauze, po startu se trápil a do závodního tempa se dostal asi na desátém kilometru. Nakonec trať zvládl v  čase 2:30:02 a ve své věkové kategorii obsadil 6. místo.

Ve středu 2. června se zúčastnil závodu seriálu Chronometr Tour. Na cyklisty čekala časovka do vrchu Dolany – Pohořany. Na startu bylo celkem 45 cyklistů a po hromadném startu se Pavel nepropracoval do čelní skupiny a tak celou trasu táhl druhou skupinu. Ve své kategorii obsadil pěkné druhé místo.