Naši kluboví bikeři se v sobotu 21. srpna zúčastnili MČR neslyšících v MTB maratonu přímo v srdci Beskyd. V Čeladné se v rámci masového závodu Bike Čeladná závodilo na velmi členité a kopcovité trati. Muži absolvovali 50 kilometrů a trasa závodu vedla dokonce i přes Pustevny. Titul Mistra ČR těsně obhájil Jan Čapek, druhý skončil s minimální ztrátou Pavel Pastrnek. Třetí dojel František Kocouek, který měl 2 km před cílem nepříjemný pád, který skončil zlomeným malíčkem 🙁 Na stupních vítězů ho tak zastoupil čtvrtý David Studýnka, pátý projel cílem Tomáš Jauerník.
Na start závodu žen se postavila jediná závodnice – Renata Šuláková – a svůj 30-ti kilometrový závod zdárně dokončila.
Příští týden čeká naše bikery Evropský pohár v MTB, který se uskuteční v Kořenci nedaleko Boskovic.