O víkendu18. – 19. června se v Přečkovicích nedaleko Luhačovic konaly významné závody OB neslyšících. V sobotu bylo na programu Mistrovství ČR v longu, kterou uspořádal oddíl SK Olympia Praha SPS. Klasika se běžela za velkého horka v klasickém valašském terénu se středně hustou sítí cest a místy se vyskytovaly erozní rýhy. V mužích s velkou převahou dominoval závodník našeho klubu Marek Spilka, v ženách naše závodnice obsadily první dvě místa v pořadí Lenka Hornová – Martina Vaňková.

V neděli se ze stejného shromaždiště běželo další kolo ČPN neslyšících – middle, ale už pod pořadatelskou taktovkou našeho oddílu SK SKIVELO. Závod proběhl v prostoru, kde dosud žádná orienťácká mapa nebyla. V ženách bylo pořadí stejné jako na klasice, opět vyhrála Lenka Hornová před Martinou Vaňkovou. V mužích opět dominoval Marek Spilka, nestárnoucí Libor Hubáček obsadil třetí pozici.

Print Friendly, PDF & Email