Roman Dohnal se v sobotním deštivém dni zúčastnil MTB závodů FOX GALAXY maraton Prachatice. V tomto závodě si dojel pro vynikajicí 2. místo v kategorii a 12.místo v absolutním pořadí. Trať závodů v délce 42km byla velmi bahnitá a pro většinu závodníku bylo i rozhodující pevná vůle, přičemž některým závodníkům se udělaly velké nánosy bahna na rám a tudíž se kola nemohla protáčet.

David Studýnka se tentýž den zúčastnil MTB závodu Hradní okruh v Brumově-Bylnice. Pro něho také platili stejné podmínky, jako v závodě v Prachaticích, neboť  celé uzemí ČR bylo velmi deštivé! David Studýnka si taky moc nelámal hlavu co ho na bahnité trati čeka a šel do toho s plným nasazením. Na trati 51km dlouhé dojel na vynikjaícím 10. místě.