Další seriál MTB závodu Cyklomaraton tour proběh již po čtvrté a to v Berouně v ne.24.8.2014. Sešlo se zde hojný počet závodníků se sluchovým postižením. Na 46km trati v kategorii muži neslyšících vyhral Jan Čapek, druhý skončil David Studýnka a třetí Pavel Pastrnek. Dále mimo bednu skončil čtvrtý František Kocourek, pátý Martin Látal a šestý Jiří Brix, všichni z SK SKIVELO neslyšících Olomouc. Byla zde i přidána kategorie ženy dlouhá trať protože na místě prezentace se dvě závodnice se sluchovým postižením zkusili vybrat delší trasu a pořadatelé přistoupili pro vyhlášení této kategorie. První skončila Michaela Fridrichová a druhá Lenka Králiková (obě SK Olympia Praha). Ženy kategorie krátká trať 18km byla jediná Marcela Procházková (SK SKIVELO..). Poprvé se zde zústnili dva junioři a prvním byl Radoslav Štastný ( SK SKIVELO..) a druhý Kratochvíl Václav (SKNP). Celkově se tato sportovní akce vydařila, neboť nikdo nebyl zraněn a zároveň výkony byly na výborné úrovni, zejména klobouk dolů u žen, kteří absolvovaly delší trasu!